Yoga
Holdnr
Kursus
Startdato
Underviser
Sted
241575
Yoga
Tir
02.01.24 kl. 09.15
Catrine Hegelund
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241575
Start: Tir 02.01.24 kl. 09.15
Underviser: Catrine Hegelund
Sted: Yoga i Valby
241589
Yoga
Tir
02.01.24 kl. 09.15
Therece Rasmussen
Sejlhuset
Yoga
Holdnr: 241589
Start: Tir 02.01.24 kl. 09.15
Underviser: Therece Rasmussen
Sted: Sejlhuset
241542
Yoga for gangbesværede
Tir
02.01.24 kl. 10.00
Ricki Sørensen
Københavns Roklub
Yoga for gangbesværede
Holdnr: 241542
Start: Tir 02.01.24 kl. 10.00
Underviser: Ricki Sørensen
Sted: Københavns Roklub
241568
Yoga
Tir
02.01.24 kl. 11.00
Catrine Hegelund
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241568
Start: Tir 02.01.24 kl. 11.00
Underviser: Catrine Hegelund
Sted: Yoga i Valby
241590
Yoga
Tir
02.01.24 kl. 11.15
Therece Rasmussen
Sejlhuset
Yoga
Holdnr: 241590
Start: Tir 02.01.24 kl. 11.15
Underviser: Therece Rasmussen
Sted: Sejlhuset
241576
Yin Yoga med hensyn
Tir
02.01.24 kl. 12.45
Catrine Hegelund
Yoga i Valby
Yin Yoga med hensyn
Holdnr: 241576
Start: Tir 02.01.24 kl. 12.45
Underviser: Catrine Hegelund
Sted: Yoga i Valby
241569
Yoga for bedre ryg
Tir
02.01.24 kl. 17.40
Jeanet Walus Poulsen
Yoga i Valby
Yoga for bedre ryg
Holdnr: 241569
Start: Tir 02.01.24 kl. 17.40
Underviser: Jeanet Walus Poulsen
Sted: Yoga i Valby
241585
yoga for mænd
Ons
03.01.24 kl. 08.20
Anne Windfeldt
Yoga i Valby
yoga for mænd
Holdnr: 241585
Start: Ons 03.01.24 kl. 08.20
Underviser: Anne Windfeldt
Sted: Yoga i Valby
241578
Yoga
Ons
03.01.24 kl. 10.05
Berit Kambskard
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241578
Start: Ons 03.01.24 kl. 10.05
Underviser: Berit Kambskard
Sted: Yoga i Valby
241579
Yoga
Ons
03.01.24 kl. 11.50
Berit Kambskard
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241579
Start: Ons 03.01.24 kl. 11.50
Underviser: Berit Kambskard
Sted: Yoga i Valby
2415000
Yoga
Ons
03.01.24 kl. 14.45
June Horup
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 2415000
Start: Ons 03.01.24 kl. 14.45
Underviser: June Horup
Sted: Yogabaghuset
241546
Yoga
Tor
04.01.24 kl. 10.00
Hanneloa Rose Jørgensen
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241546
Start: Tor 04.01.24 kl. 10.00
Underviser: Hanneloa Rose Jørgensen
Sted: Yogabaghuset
241582
Yin Yoga Fibromyalgi
Tor
04.01.24 kl. 10.00
Katrine Vardrup
Yoga i Valby
Yin Yoga Fibromyalgi
Holdnr: 241582
Start: Tor 04.01.24 kl. 10.00
Underviser: Katrine Vardrup
Sted: Yoga i Valby
241547
Yoga
Tor
04.01.24 kl. 12.00
Hanneloa Rose Jørgensen
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241547
Start: Tor 04.01.24 kl. 12.00
Underviser: Hanneloa Rose Jørgensen
Sted: Yogabaghuset
241534
Yoga
Tor
04.01.24 kl. 14.00
Catrine Hegelund
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241534
Start: Tor 04.01.24 kl. 14.00
Underviser: Catrine Hegelund
Sted: Yogabaghuset
241573
Yoga
Man
08.01.24 kl. 09.00
Christina Theilgaard
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241573
Start: Man 08.01.24 kl. 09.00
Underviser: Christina Theilgaard
Sted: Yoga i Valby
241536
Yoga
Man
08.01.24 kl. 09.30
June Horup
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241536
Start: Man 08.01.24 kl. 09.30
Underviser: June Horup
Sted: Yogabaghuset
241574
Yoga
Man
08.01.24 kl. 10.40
Christina Theilgaard
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241574
Start: Man 08.01.24 kl. 10.40
Underviser: Christina Theilgaard
Sted: Yoga i Valby
241557
Yoga
Man
08.01.24 kl. 11.00
Miranda Hellman
Rohstudio
Yoga
Holdnr: 241557
Start: Man 08.01.24 kl. 11.00
Underviser: Miranda Hellman
Sted: Rohstudio
241550
Yoga
Man
08.01.24 kl. 11.30
Chanet Markmann
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241550
Start: Man 08.01.24 kl. 11.30
Underviser: Chanet Markmann
Sted: Yogabaghuset
241566
Yoga
Man
08.01.24 kl. 12.25
Berit Kambskard
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241566
Start: Man 08.01.24 kl. 12.25
Underviser: Berit Kambskard
Sted: Yoga i Valby
241570
Yoga
Man
08.01.24 kl. 14.10
Berit Kambskard
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241570
Start: Man 08.01.24 kl. 14.10
Underviser: Berit Kambskard
Sted: Yoga i Valby
241571
Yoga
Man
08.01.24 kl. 15.45
Simone Møller Junker
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241571
Start: Man 08.01.24 kl. 15.45
Underviser: Simone Møller Junker
Sted: Yoga i Valby
241572
Yoga / Yin Yoga
Man
08.01.24 kl. 17.30
Simone Møller Junker
Yoga i Valby
Yoga / Yin Yoga
Holdnr: 241572
Start: Man 08.01.24 kl. 17.30
Underviser: Simone Møller Junker
Sted: Yoga i Valby
241556
Morgenyoga
Tir
09.01.24 kl. 08.30
Mette Colberg
Yogabaghuset
Morgenyoga
Holdnr: 241556
Start: Tir 09.01.24 kl. 08.30
Underviser: Mette Colberg
Sted: Yogabaghuset
241577
Yoga
Tir
09.01.24 kl. 09.15
Dorthe Andersen Nylander
Yoga i Valby
Yoga
Holdnr: 241577
Start: Tir 09.01.24 kl. 09.15
Underviser: Dorthe Andersen Nylander
Sted: Yoga i Valby
241526
Blid Yoga
Tir
09.01.24 kl. 10.00
Mette Colberg
Yogabaghuset
Blid Yoga
Holdnr: 241526
Start: Tir 09.01.24 kl. 10.00
Underviser: Mette Colberg
Sted: Yogabaghuset
241527
Blid Yoga
Tir
09.01.24 kl. 11.45
Mette Colberg
Yogabaghuset
Blid Yoga
Holdnr: 241527
Start: Tir 09.01.24 kl. 11.45
Underviser: Mette Colberg
Sted: Yogabaghuset
241528
Yoga
Tir
09.01.24 kl. 14.30
Hanneloa Rose Jørgensen
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241528
Start: Tir 09.01.24 kl. 14.30
Underviser: Hanneloa Rose Jørgensen
Sted: Yogabaghuset
241529
Yoga
Ons
10.01.24 kl. 10.00
Hanneloa Rose Jørgensen
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241529
Start: Ons 10.01.24 kl. 10.00
Underviser: Hanneloa Rose Jørgensen
Sted: Yogabaghuset
241580
Yoga for gangbesværede
Ons
10.01.24 kl. 11.00
Lotte Tang Sørensen
Støberiet
Yoga for gangbesværede
Holdnr: 241580
Start: Ons 10.01.24 kl. 11.00
Underviser: Lotte Tang Sørensen
Sted: Støberiet
241530
Yoga
Ons
10.01.24 kl. 12.00
Hanneloa Rose Jørgensen
Yogabaghuset
Yoga
Holdnr: 241530
Start: Ons 10.01.24 kl. 12.00
Underviser: Hanneloa Rose Jørgensen
Sted: Yogabaghuset
241581
Yoga for gangbesværede
Ons
10.01.24 kl. 13.00
Lotte Tang Sørensen
Støberiet
Yoga for gangbesværede
Holdnr: 241581
Start: Ons 10.01.24 kl. 13.00
Underviser: Lotte Tang Sørensen
Sted: Støberiet